Oljemålning kattmotiv

Oljemålning kattmotiv
Oljemålning kattmotiv
Oljemålning kattmotiv
Oljemålning kattmotiv
Oljemålning kattmotiv
Oljemålning kattmotiv

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900 tal): Lekfulla katter, olja på duk, otydligt signerad 45x36 cm

216313

2013-11-19