Selma Lagerlöf

Selma Lagerlöf
Selma Lagerlöf

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Selma Lagerlöf på veranda, fotografi, daterad 1913 a tergo, 39x29 cm

216333

2013-11-19