Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARTA, gjuten aluminium, "Norden", 1900-talets mitt, bemålad samt med relief, baksida märkt: "Värnamo Aluminiumgjuteri, F:A E. Andersson Värnamo", 125x97 cm
Slitage, fläckar
216342
2013-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här