Ytterfoder i gjurjärn

Ytterfoder i gjurjärn
Ytterfoder i gjurjärn
Ytterfoder i gjurjärn
Ytterfoder i gjurjärn
Ytterfoder i gjurjärn
Ytterfoder i gjurjärn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, reliefdekor i form av fleuroner, tassfötter, dreneringshål, höjd 26, mynningens yttermått 26x26 cm

Slitage, rost

216344

2013-11-19