Vikskärm i ek
2013-11-19
216345
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VIKSKÄRM, 1900-tal, stomme i ek, tredelad, motiv av växter och fjärilar, höjd ca 182 cm
Slitage