Bord
2013-11-19
216346
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARUSELLBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, oktagon läderklädd skiva, 4 lådor i sargen, fyrdelad pelarfot avslutad i mässingstrissor, höjd 74, diameter 116 cm
Skador, fläckar