Johan Bladh oljemålning

Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLADH, Johan (1893-1976): Blomsterstilleben med vas troligen av Josef Ekberg, signerad och daterad Joh Bladh, olja på pannå, 35x26 cm

Smärre färgbortfall längs ram

216347

2013-11-19