Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BLADH, Johan (1893-1976): Blomsterstilleben med vas troligen av Josef Ekberg, signerad och daterad Joh Bladh, olja på pannå, 35x26 cm
Smärre färgbortfall längs ram
216347
2013-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här