Johan Bladh oljemålning
2013-11-19
216347
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Blomsterstilleben med vas troligen av Josef Ekberg, signerad och daterad Joh Bladh, olja på pannå, 35x26 cm
Smärre färgbortfall längs ram