Byrå sannolikt stockholmsarbete i rokoko
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BYRÅ, sannolikt stockholmsarbete i rokoko, fanérad med valnöt, förgyllda bronsbeslag, text i översta lådan "Lars Larsson i Ökna Gällersta socken",
höjd 77, 101x54 cm
Smärre skador, fanérkompletteringar
216357
2013-11-20