Byrå sannolikt stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, sannolikt stockholmsarbete i rokoko, fanérad med valnöt, förgyllda bronsbeslag, text i översta lådan "Lars Larsson i Ökna Gällersta socken",
höjd 77, 101x54 cm

Smärre skador, fanérkompletteringar

216357

2013-11-20