Josef Theodor Hansen olja

Josef Theodor Hansen olja
Josef Theodor Hansen olja
Josef Theodor Hansen olja
Josef Theodor Hansen olja
Josef Theodor Hansen olja
Josef Theodor Hansen olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANSEN, Josef Theodor (Danmark, 1848-1912): S:ta Maria, S:ta Annunciation Genua, signerad och daterad Th. Hansen, Certosa di Pavia 1894, olja på duk, 29x21,5 cm

216372

2013-11-26