Herrfickur spindelgång
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRFICKUR, 1800-talets första del, förgyllt verk, märkt Lind, London, nr 166, spindelgång, boett av silver, fantasistämplar, monogram ELJ, diameter 60 mm
Fungerar ej, minutvisare saknas, urtavla ej original, skev bygel
216394
2013-11-24