Herrfickur spindelgång

Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRFICKUR, 1800-talets första del, förgyllt verk, märkt Lind, London, nr 166, spindelgång, boett av silver, fantasistämplar, monogram ELJ, diameter 60 mm

Fungerar ej, minutvisare saknas, urtavla ej original, skev bygel

216394

2013-11-24