Herrfickur spindelgång

Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE LA REUSILLE FILS, herrfickur, 1800-talets första del, märkt i verk/urtavla, förgyllt verk, spindelgång, slät boett av silver, diameter 57 mm

Fungerar ej, smärre bucklor

216399

2013-11-24