Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBUM med FOTOKOPIOR, 1900-talets första hälft, 51 st, föreställande skådespelare till uppsättning av "The Idiot" av Dostojevskij, bildstorlek ca 22,5x29 cm

Slitage

216409

2013-11-20