Hjalmar Trafvenfelt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAFVENFELDT, Hjalmar (1851-1937): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Hj Trafvenfelt -91, olja på duk, 25x37 cm

216416

2013-11-20