Monika Larsen Dennis Lambda print
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARSEN DENNIS, Monika (född 1963): TimeOut, 2004, Lambda print on aluminium, signerad, daterad och numrerad på baksidan Monika Larsen Dennis 2004, 1/6. 71x53 cm
PROVENIENS: Galleri mårtensson&persson
216419
2013-11-20