Monika Larsen Dennis Lambda print

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARSEN DENNIS, Monika (född 1963): TimeOut, 2004, Lambda print on aluminium, signerad, daterad och numrerad på baksidan Monika Larsen Dennis 2004, 1/6. 71x53 cm
PROVENIENS: Galleri mårtensson&persson

216419

2013-11-20