Yrjö Edelmann affisch

Yrjö Edelmann affisch
Yrjö Edelmann affisch

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Kurant, signerad Y Edelmann, bladmått affisch, 90x67 cm, oramad

Fläckar i marginalen, skador

216432

2013-11-20