Carl Johann Spielter oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SPIELTER, Carl Johann (1851-1922): Kvinna vid spinnrock, signerad och daterad Bremen 1912, olja på duk, 126x102 cm

216436

2013-11-20