Anna Palm gouache

Anna Palm gouache
Anna Palm gouache
Anna Palm gouache
Anna Palm gouache

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM, Anna (1859-1924): Kustbild med fartyg, signerad och daterad Anna Palm St. Mar? 14/10-98, gouache, 23x32 cm

Hål efter häftstift, glas med skada

216447

2013-11-20