Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALM, Anna (1859-1924): Kustbild med fartyg, signerad och daterad Anna Palm St. Mar? 14/10-98, gouache, 23x32 cm
Hål efter häftstift, glas med skada
216447
2013-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här