Orientmatta Khamseh

Orientmatta Khamseh
Orientmatta Khamseh
Orientmatta Khamseh
Orientmatta Khamseh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, sydväst persisk, Khamseh, ca 178x99 cm

Hål, lagningar och slitage

216450

2013-12-15