Orientmatta Khamseh
2013-12-15
216450
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, sydväst persisk, Khamseh, ca 178x99 cm
Hål, lagningar och slitage