Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHUMBAISAI, Hokuei (verksam 1829-37): Samuraj med bärstol, signerad Shumbaisai Hokuei ga, oban ca 36x25 cm

Ngt slitage, veck, ej examinerad ur ramen

216455

2013-11-25