Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1 signerad Ichiyûsai Kuniyoshi ga, kiwame censurstpl, obanformat 35x25,5 cm, E-HON, 2 sammanfogade blad ur bok, 15x25 cm

Skador, veck, tejprester

216460

2013-11-25