Färglitografier Brusewitz Rudberg Werner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄRGLITOGRAFIER, 8 st, bl a ur mappen "Ymer 80", signerade Gunnar Brusewitz, Gustav Rudberg, Gösta Werner, numrerade, varierande mått

Smärre skador

216473

2013-11-20