Säng Josef Frank

Säng Josef Frank
Säng Josef Frank
Säng Josef Frank
Säng Josef Frank
Säng Josef Frank
Säng Josef Frank

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNG, Josef Frank för Svenskt Tenn, yttermått 207x170 cm

Slitage skador, kompletterad

216493

2013-11-20