Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNG, Josef Frank för Svenskt Tenn, yttermått 207x170 cm
Slitage skador, kompletterad
216493
2013-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här