Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAHLSKOG, Ewald (1894-1950): Amaryllis, olja på duk, signerad E Dahlskog, 99x64 cm
216527
2013-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här