Ewald Dahlskog olja på duk

Ewald Dahlskog olja på duk
Ewald Dahlskog olja på duk
Ewald Dahlskog olja på duk
Ewald Dahlskog olja på duk
Ewald Dahlskog olja på duk
Ewald Dahlskog olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAHLSKOG, Ewald (1894-1950): Amaryllis, olja på duk, signerad E Dahlskog, 99x64 cm

216527

2013-11-23