Jocke Åkerblom oljemålning

Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKERBLOM, Jocke (1906-1972): "Häggvik I (Landskap från Nordingrå, Ångermanland), signerad och daterad Jocke Åkerblom -43, olja på duk, 39x51 cm,
UTSTÄLLD: Separatutställningi Konstnärshuset, Stockholm, april 1945

Fläck

216530

2013-11-22