Jocke Åkerblom oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKERBLOM, Jocke (1906-1972): "Häggvik I (Landskap från Nordingrå, Ångermanland), signerad och daterad Jocke Åkerblom -43, olja på duk, 39x51 cm,
UTSTÄLLD: Separatutställningi Konstnärshuset, Stockholm, april 1945
Fläck
216530
2013-11-22