Karmstolar stolar senempire
2013-11-21
216548
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, senempire, fanérade i mahogny
Lagningar, fanérskador