Djupa tallrikar Kina

Djupa tallrikar Kina
Djupa tallrikar Kina
Djupa tallrikar Kina
Djupa tallrikar Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DJUPA TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22,5 cm

Lackade, lagningar, enstaka nagg

216570

2013-11-20