Skrivbord Danmark

Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD, med klaffar, Hans J. Wegner, Andreas Tuck, Danmark, ek, tre lådor, 2 klaffar, höjd 72, 139x75, med klaffar 230 cm

Slitage, ytskador

216594

2013-11-21