Släde med oxe oljemålning

Släde med oxe oljemålning
Släde med oxe oljemålning
Släde med oxe oljemålning
Släde med oxe oljemålning
Släde med oxe oljemålning
Släde med oxe oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Släde med oxe, otydligt signerad 1859, olja på duk, ca 24x30 cm

216613

2013-11-20