Corneille litografi
2013-12-15
216624
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 82, 83/120, färglitografi, 40x27 cm