Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAGUSKED, silver, 1832, MATSKEDAR, 7 st., udda modeller, TESKEDAR,1800-tal, 8 st, totalvikt ca 620 g

Delvis gravyr och slitage

216626

2013-11-22