Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICASSO, Pablo, färglitografi, "La Colombe", signerard i trycket, numrerad 359/1000, 25x32 cm

216627

2013-11-20