Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PICASSO, Pablo, färglitografi, "La Colombe", signerard i trycket, numrerad 359/1000, 25x32 cm
216627
2013-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här