Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition med katt, signerad och daterad Ajar m pyk 1977, gouache, bladmått 17x21 cm

216640

2013-11-21