Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESTEVE, Maurice (1904-2001): "L´accueil", signerad Esteve, 151/260, färglitografi, 45x60 cm

216648

2013-11-21