Karmstolar Gripsholm

Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm
Karmstolar Gripsholm

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Gripsholmsmodell, 1900-tal, betsat trä, lösa plymåer klädda i paisleymönstrad textil

Bruksslitage

216650

2013-11-21