Gunnar Pers stockholmsmotiv

Gunnar Pers stockholmsmotiv
Gunnar Pers stockholmsmotiv
Gunnar Pers stockholmsmotiv
Gunnar Pers stockholmsmotiv
Gunnar Pers stockholmsmotiv
Gunnar Pers stockholmsmotiv

Klubbat för:

11 500 SEK

2 000 SEK

PERS, Gunnar (1891-?): Utsikt över Slussen i Stockholm, signerad Pers, olja på duk, etikettmärkt PERS 97 Rue Compans Paris 19, 81x100 cm

216652

2013-11-21