Klubbat för:
11 500 SEK
2 000 SEK
PERS, Gunnar (1891-?): Utsikt över Slussen i Stockholm, signerad Pers, olja på duk, etikettmärkt PERS 97 Rue Compans Paris 19, 81x100 cm
216652
2013-11-21