Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Kustmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 80x100 cm

216661

2013-11-21