Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med gris, signerad Bengt Landin, HC, färglitografi, 51x34 cm

Med dedikation

216663

2013-11-21