Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med gris, signerad Bengt Landin, HC, färglitografi, 51x34 cm
Med dedikation
216663
2013-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här