Anselm Leonard Schultzberg akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHULTZBERG, Anselm Leonard (1862-1945): Vinterlandskap, akvarell, signerad och daterad A-L Schultzberg 1922 13/12, 83x106 cm

216664

2013-11-22