Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SCHULTZBERG, Anselm Leonard (1862-1945): Vinterlandskap, akvarell, signerad och daterad A-L Schultzberg 1922 13/12, 83x106 cm
216664
2013-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här