Eric Elenius oljemålning

Eric Elenius oljemålning
Eric Elenius oljemålning
Eric Elenius oljemålning
Eric Elenius oljemålning
Eric Elenius oljemålning
Eric Elenius oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELENIUS, Eric (1885-1940): Räv med byte, signerad E. Elenius, olja på duk, 86x111 cm

216666

2013-11-22