Skåp nyrenässans
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, valnöt, möjligen Italien, 1800-talets slut, nyrenässans, träskuren dekor i valnöt, dörrar med genombruten gallerdekor i järn, höjd ca 240, 48x132 cm, nyckel finns
Mindre dekorskador
216667
2013-11-21