Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, valnöt, möjligen Italien, 1800-talets slut, nyrenässans, träskuren dekor i valnöt, dörrar med genombruten gallerdekor i järn, höjd ca 240, 48x132 cm, nyckel finns

Mindre dekorskador

216667

2013-11-21