Soffa Howard

Soffa Howard
Soffa Howard
Soffa Howard
Soffa Howard

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Howardmodell, 1900-tal/samrtida, lösa plymåer, på hjultrissor i mässing, längd 185 cm

Bruksslitage

216668

2013-11-22