Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Howardmodell, 1900-tal/samrtida, lösa plymåer, på hjultrissor i mässing, längd 185 cm
Bruksslitage
216668
2013-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här