Miniatyrbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, höjd 54, 52x30 cm

Ytskador, smärre sprickor

216673

2013-11-21