Chiffonjé 1700-tal

Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal
Chiffonjé 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1700-tal, fanérad i ek, beslag i mässing, höjd 122, 120x52 cm

En låda saknar lås, renoverad, kompletterad, sprickor, slitage

216684

2013-11-21