Figurin Japan

Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Japan, 1900-tal, i form av två män, delvis glaserad, höjd 22 cm

Lagning på käpp samt ett öra med mindre nagg

216708

2013-11-23