Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, oktagon form, konturerad bräm, dekor i underglasyrblått med motiv av blommande träd, längd 37 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
216721
2013-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner