Thage Nordholm oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDHOLM, Thage (1927-90): Porträtt av Cyril Connolly (engelsk förläggare och litteraturkritiker, signerad Thage Nordholm, olja på duk, 98x69 cm,
Utställd: Konstnärshuset 1966 samt Dalarnas Museum 1966
Smärre dukhål
216755
2013-11-21