Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLGREN, Erik (1910-1989): "Skogsbryn", monogramsignerad, samt signerad a tergo 1984, olja på duk, 64x81 cm

216773

2013-11-21