Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLGREN, Erik (1910-1989): "Skog vid sjön", monogramsignerad, samt signerad a tergo 1968, olja på duk, 50x62 cm

216779

2013-11-21